گلیتر آرایشی | گلیتر پودری |سایه گلیتر

سایه چشم گلیتر محصولی زیبا و متفات برای آرایش چشم و ابرو سایه گلیتری دارای جلوه ای براق و شاین می باشد
73000 ریال

 

گلیتر آرایشی چیست:


گلیتر پودری یا همان سایه براق چشم مدتی است که در بین خانوم ها بسیار رایج شده ، سایه گلیتر حدودا مدت دوسالی است که وارد بازار  شده و در این مدت توانسته علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب کند این سایه ها بسیار براق و دارای تنوع رنگی بسیار بالایی می باشند ،سایه گلیتر اصولا به صورت گلیتر پودری و یا گلیتر فشرده در بازار موجو می باشد .

سایه گلیتر پودری چه کاربردی دارد: پودری

سایه چشم اصولا دارای رنگ ها و مدل های متنوعی می باشند ،گلیتر پودری به عنوان یک سایه چشم درخشان یکی از پرفروش ترین مدل های سایه چشم در ایران می باشد .

گلیتر پودری یا سایه شاین را می توان برای آرایش چشم و آرایش لب استفاده کرد. همچنین رنگ های طلایی،نقره و سفید سایه گلیتر پودری را میتوان برای آرایش زیر ابرو استفاده کرد.

گلیتر پودری موجب کم تر شدن لک ها و چین و چروک صورت می شوند زیرا در بین چروک های صورت جمع نمیشوند.

همچینین از گلیتر پودری برای برجسته کردن پلک ها نیز استفاده می شود.

گلیتر پودری در ترکیبات و بافت های خود ازکریستال های ریزی استفاده میکند که موجب انعکاس نور و درخشندگی ارایش میشود این محصول شما را جذاب و خاص نشان می دهد ،فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده سایه گلیتر پودری

آموزش آرایش با گلیتر پودری :

 

در مرحله اول استفاده ازگلیترپودری ،شما باید از یک زیر ساز مناسب استفاده کنید بهترین زیر ساز در این قسمت یک کرم مرطوب کننده است که موجب میشود گلیتر پودری به عنوان یک سایه براق به راحتی روی چشم شما قرار بگیرد  ، در مرحله بعدی انتخاب رنگ سایه گلیتر پودری بسیار مهم است، انتخاب رنگ این محصول میتواند بر اساس رنگ لباس شما تغییر کند زیرا  گلیتر های پودری اولین باری که توسط ارایشگران معرفی شده بود بر اساس رنگ لباس  مدل ها طراحی شد یعنی اگر پیراهن صورتی برتن دارید بهتر است از یک گلیتر پودری صورتی استفاده کنید و حتما سایه گلیتر را با یک براش به چشم هایتان بزنید.

سعی کنید یک لایه نازک از گلیتر پودری را به روی چشم ها بزنید و از ریختن ان بر روی صورت جلوگیری کنید

گلیتر سایه چشم