خرید عمده لوازم آرایشی | فروش عمده محصولات آرایشی

کرم پودر ژاکسی مناسب انواع پوست صورت | محصولات آرایشی ژاکسی خانوم بهاره رهنما -نمایندگی محصولات ژاکسی و قیمت کرم پودر ژاکسی قیمت محصولات هاینس
210000 ریال

  کرم پودر ژاکسی مناسب انواع پوست صورت 

 کرم پودر ژاکسی یکی از محصولات جدید فروشگاه اینترنتی آجی گل می باشد ، این محصول یکی از برند های آرایشی خانوم بهاره رهنما در ایران است ،کرم پودر ژاکسی دارای خصوصیات بینظیری می باشد که در پاراگراف بعدی شما را با خصوصیات آن آشنا می کنیم.

 ویژگی های کرم پودر ژاکسیjuxi

کرم پودرصورت ژاکسی یکی از معدود کرم پودر های بازار است که با توجه به فرمولاسیون ویژه آن مناسب انواع پوست صورت است ، خانوم هایی که دارای پوست چرب و حساس هستند و همچنین خانوم هایی که دارای پوست خشک و معمولی هستند می توانند از این کرم پودر استفاده کنند ، کرم پودر ژاکسی میتواند چربی چوست را کنترل کنند و از براق شدن آن جلوگیری کند.

محصولات هاینس آرایشی

همچنین از خصوصیات بارز کرم پودر ژاکسی این است که از آن به عنوان یک کرم پودر ضد آفتاب نام می برند این محصول با خاصیت یو وی می تواند از پوست صورت در مقابل اشعه های مضر خورشید حفاظت کند.

کرم پودر ژاکسی در ترکیبات خود از یک ماده روغنی بنام جوجویا بهره می برد این روغن موجود در کرم پودر موجب می شئد ویتامین ای پوست شما تامیین شود .

قدرت جذب بالا کرم پودر ژاکسی مثال زدنی می باشد و به راحتی جذب پوست صورت می شود همچنین بعد از استفاده از کرم پودر ژاکسی نیازی به استفاده از پنکک صورت نمی باشد زیرا این محصول  تمام چین و چروک و خطوط پوست چرمیکند و آرایشی صاف و یکدست به شما هدیه می دهد.

کرم پودر صورت ژاکسی در مقابل آب مقاوم بوده و همچنین از تعریق پوست صورت جلوگیری می کند

 

کرم پودر ژاکسی بهاره رهنما

رنگ بندی کرم پودر ژاکسی :

کرم پودر ژاکسی خانوم بهاره رهنما دارای شش تناژ رنگی می باشد که اکثر سلیقه ها را در بر میگیرد این محصول بسیار مناسب خانوم های ایرانی می باشد زیرا رنگ بندی خاص و بی نظیر آن طوری انتخاب شده که بتواند سلیقه خانوم های شرقی را در بر بگیرد فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده لوازم آرایشی نماینده فروش محصولات ژاکسی بهاره رهنما در ایران.

نمایندگی محصولات ژاکسی در تهران

 

 :نماینگی محصولات آرایشی ژاکسی

نمایندگی محصولات آرایشی ژاکسی در تهران  ،سایت محصولات ژاکسی، فروشگاه اینترنتی آجی گل نماینده رسمی محصولات آرایشی ژاکسی .
 
کرم پودر ژاکسی را با کمترین قیمت از آجی گل بخرید ،فروشندگان عزیز محصولات آرایشی برای خرید محصولات ژاکسی بدون واسطه با ماتمای بگیرید شماره نماینده فروش محصولات ژاکسی در قسمت تماس با ما موجود می باشد همچنین می توانید با کیلیک بر روی عکس زیر وارد کانال تلگرام محصولات آرایشی ما شوید .
شماره تماس 09193087108 
تلگرام محصولاتآرایشی ارزان قیمت 
 
 خانوم بهاره رهنما بازیگر معروف سینما در سال گذشته  با اقای امیر عباس خسروی ازدواج کرد ،اقای خسروی صاحب امتیاز شرکت پارس پخش می باشد که برند آرایشی ژاکسی و هاینس متعلق به این شرکت است.
 
سایت محصولات ژاکسی