کرم پودر تیوپی آنیکا مدل مات | خرید عمده لوازم آرایشی

کرم پودر تیوپی آنیکا مدل مات دارای پوشش دهی بالایی است همچنین کرم پودر تیوپی آنیکا چربی پوست راکنترل میکند نمایندگی محصولات آرایشی آنیکا
شناسه کالا در انبار: 54
95000 ریال
موجودی کالا 20

کرم پودر تیوپی آنیکا مدل مات

کرم پودر یکی از مهمترین ارکان آرایش صورت می باشد که میتواند ظاهری زیبا و آرایشی بی نقص به شما ببخشد فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده لوازم آرایشی نماینده فروش کرم پودر تیوپی آنیکا مدل مات می باشد .کرم پودر تیوپی آنیکا دارای حالتی مات می باشدو از هشت طیف رنگ تشکیل شده .

کرم پودر تیوپی آنیکا مدل مات

کرم پودر تیوپی انیکا :


کرم پودر تیوپی انیکا مدل مات با پوشش دهی مات مناسب انواع پوست صورت است .کرم پودر تیوپی مات آنیکا با کنترل چربی پوست مانع از براق شدن و چرب شدن پوست میشود این محصول حرفه ای با پوشش یکنواخت و بالایی که دارد تمام عیوب پوست صورت شما را برطرف می کند .
کرم پودر تیوپی مات آنیکا فاقد چربی اشباح شده می باشد و به همین علی وقتی از آن استفاده می کند صورت شما در روز برق نمی زند و حالتی مات دارد .


ویژگی های کرم پودرتیوپی آنیکا :

کرم پودر تیوپی مات انیکا مدل مات میتواند از براق شدن پوست صورت جلوگیریکند.
مانع از خشک شدن سطح پوست میشود و دارای بافتی نرم و سبک است.
کرم پودر تیوپی مات آنیکا دارای ماندگاری بالایی می باشد و سزح پوست بعد استفاده از آن یکدست میوشد.


رنگ بندی کرم پودر تیوپی مات آنیکا:

کرم پودر تیوپی مات آنیکا از 8طیف رنگی تشکیل شدهکه در عکس زیر می توانید رنگ بندی کرم پودر تیوپی مات آنیکا را ببینید این محصول با رنگ بندی متنوع اکثر سلیقه ها را در بر میگیرد شما میتوانید از رنگ پوست سفید تا برنز رابا این محصول آرایش کنید.

انیکا کرم پودر تیوپی