پنکک جولیتا همراه با تستر | خرید عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

پنکک جولیتا اورجینال -پنکک جولیتا اصل فرانسه مناسب انواع پوست صورت -کنترل کننده چربی پوست و ماندگاری بالا

142000 ریال
موجودی کالا 12

پنکک جولیتا اورجینال :

پنکک جولیتا همراه با تستر و یک عدد استند رایگان ، فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده محصولات آرایشی ارزان قیمت و با کیفیت ، نمایندگی فروش محصولات جولیتا فرانسه ،پنکک  صورت جولیتا ،کرم پودر جولیتا،پنکک جولیتا درجه یک.رژ جامد .

خصوصیات پنکک جولیتا اورجینال :

پوشانندگی بالا.

برطرف کردن لک و عیوب پوست صورت.

ماندگاری بالا پنکک جولیتا اورجینال یکی از ویژگی های بی نطیر این محصول است.

پنکک صورت جولیتا دارای 4تناژ رنگی می باشد.

جلوه ای خاص و مخملی.

پنکک جولیتا چربی پوست شما را کنترل میکند.

مانع از عرقکردن پوست می شود.

خرید عمده لوازم آرایشی ارزان

پنکک  صورت چیست و چه کاربردی دارد:

پنکک صورت اصولا حالتی پودری و خشک دارد که فشرده می باشد این محصول یکی از فرایند های مهم در آرایش صورت می باشد  .پنکک را اصولا بعد از کرم پودر استفاده می کنند و برای خانوم هایی که دارای پوستی چرب می باشند و از براق شده آرایش خود گله مند هستند پنکک میتواند بسیار مهم باشد زیرا مانع از چرب شدن پوست می شود ، برق پوست را ازبین می برد وظاهر آرایش شما را مات و یک دست می کند.پنکک جولیتا یکی از بهترین محصولات در گروه آرایش صورت می باشد شما می توانید پنکک جولیتا را با کمترین قیمت و بدون واسطه از ما خریداری کنید .فروش عمده محصولات آرایشی بدون واسطه با ارزانترین قیمت در فروشگاه آجی گل.

انتخاب پنکک مناسب برای شما بسیار مهم است همیشه سعی کنید پنککی را انتخاب  کنید که به راحتی روی پوست شما قراربگیرد و به اصلاح آرایشگران حرفه ای پنکک باید خواب مناسبی را روی پوست صورت داشته باشد ، البته انتخاب رنگ پنکک  هم بسیار مهم می باشد.

پنکک صورت جولیتا به راحتی بر روی پوست صورت شما پخش میوشد و ظاهری صاف و یکدست  با پوشانندگی بالا بر روی صورت ایجاد میکند،پنکک جولیتا با دارا بودن چهار تناژ رنگی اکثر سلیقه ها را در بر میگیرد و یکی از خصوصیات بارزپنکک صورت جولیتا جلوه مات و مخملی آن می باشد.

رنگ بندی پنکک جولیتا اورجینال :

کانال پخش عمده لوازم آرایشی گناوه

آموزش استفاده صحیح از پنکک جولیتا برای یک آرایش حرفه ای :

پنکک  صورت جولیتا ،در این پست آموزش صحیح استفاده از پنکک  جولیتا را برای شما توضیح میدهیم.فروش عمده محصولات آرایشی ارزان قیمت در فروشگاه آجی گل.

در مرحله اول استفاده صحیح از پنکک جولیتا حتما سعی کنید اگه موهای بلندی دارید آن را با یک کش بسته ویا سعی کنید موها راجمع کنید .

مرحله دوم خود آرایی با پنکک صورت که بسیار مهم است استفاده از رنگ مناسب پنکک ، پنکک صورت حتما باید بعد از کرم پودر استفاده شود و هدف از استفاده پنکک تغییر رنگ کرم پودر نیست ، این یعنی حتما باید رنگ پنکک به رنگ کرم پودر نزدیک باشد .

در مرحله سوم سعی کنید از یک پد پنکیک و یا یک براش مخصوص استفاده کنید ،پنکک جولیتا را حتما با یک براش و یا یک پد ینکک استفاده کنید  ، مقدار کمی پنکک را به براش یا پد اغشته کنید  و از پیشانی شروع به زدن پنکک کنید .پس اولین نقطه پیشانی سپس گونه و نواحی صورت مانند چانه و در مرحله اخر مقدار کمی از پنکک را به گردن هم بمالید تا آرایش شما یکدست و بی نطیر شود.

از زدن پنکک در نواحی رویش مو خود داری کنید.

برس یا پد آرایشی را به صورت چرخشی از پیشانی تا چانه بکشید ، بهتر است خانوم هایی که دارای پوست خشکی هستند از پنکک به میزان خانوم هایی که پوست چربی دارند کمتر استفاده نمایند..

برای دیدن فیلم آموزش صحیح خود آرایی با پنکک اینجا را کلیک کنید

آموزش خود آرایی 

فروش عمده لوازم آرایشی بندر گناوه:

فروشگاه اینترنتی آجی گل وارد کننده انواع محصولات آرایشی از دبی ، تمامی محصولات به قیمت گناوه در کانال تلگرام و وب سایت عرضه می شود. 

  

فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده محصولات آرایشی و پنکک صورت

 

کد بهداشتی

 

  • 1406215842761736
  •